Główne zadania:

  • Realizacja zadań serwisowych w obszarze automatyki.
  • Lokalizowanie i usuwanie awarii oraz usterek, dokonywanie napraw, regulacji układów sterujących i kontrolnych.
  • Diagnozowanie usterek z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych.
  • Wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno – remontowymi.
  • Modernizacje układów automatyki i elektryki.
  • Montaż szaf sterowniczych.
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli na obiekcie, podłączenia AKPiA.
  • Udział w testach i uruchomieniach systemów sterowania od strony AKPiA.
  • Diagnostyka, konfiguracja, uruchamianie falowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe powiązane z profilem: elektroniczny, elektrotechniczny, mechatroniczny, automatyczny, automatyka przemysłowa, robotyka, elektronika, mechatronika i / lub pokrewne.
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji elektrycznej.
  • Podstawowa znajomość AKPiA.
  • Gotowość do pracy delegacji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji.
  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji instalacji i sieci.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego i grupowego.
  • Bezpłatne szkolenia, możliwość dofinansowania studiów.
  • Fundusz świadczeń socjalnych
Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać mailem na adres: praca@aps.pl
 w tytule wpisując „INŻYNIER SERWISU, AUTOMATYK

Prosimy załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ogłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późn. zm.)

Akceptuje
Sklep APS Kalibracja APS
Kalibracja