AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. – POWOŁANIE PREZESA I WICEPREZESA ZARZĄDU AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE SPÓŁKA AKCYJNA

08-06-2018 10:17:28 | Bieżący | EBI | 8/2018
Zarząd AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. przekazuje do publicznej wiadomości informację uzyskaną od Rady Nadzorczej spółki o powołaniu na kolejną kadencję:
1. Na stanowisko Prezesa Zarządu spółki – Bogusława Kajetana Łąckiego (urodzony w 1955 roku, wykształcenie wyższe techniczne – Politechnika Warszawska, Wydział Elektryczny; ekonomiczne – Uniwersytet Warszawski, Podyplomowe Studium Menedżerskie).
2. Na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Spółki – Jerzego Busłowskiego (urodzony w 1956 roku, wykształcenie wyższe techniczne – Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny; ekonomiczne – Uniwersytet w Białymstoku, Podyplomowe Studium Menedżerskie).
Skład zarządu i pełnione funkcje nie zostały zmienione, kadencja na jaką został powołany Zarząd kończy się z dniem odbycia zgromadzenia akcjonariuszy zatwierdzającego sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności zarządu za 2022 rok.

Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Pokaż więcej
Akceptuje
Sklep APS Kalibracja APS
Kalibracja
Skip to content