LIDER INNOWACJI I ROZWOJU-2010

Zarząd AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. informuje, że w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” zdobyliśmy tytuł LIDERA w kategorii: usługa, podkategoria: średnia firma za ” Mikroprocesorowe Systemy Sterowania i nadzoru nad pracą oczyszczalni ścieków”.

W ramach tego konkursu otrzymaliśmy również regionalne tytuły „Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju- 2010” w kategoriach „Innowacyjna Firma”, oraz „Innowacyjna Usługa”.

Zważywszy na to, że wśród patronów konkursu były m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Giełda Papierów Wartościowych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, że jest to wyróżnienie szczebla Krajowego, oraz że spółka jest również wyróżniona tytułem Ambasadora Biznesu – Podlasie 2010 – uważamy powyższą informację za istotną.

Podstawa prawna par. 3 ust.1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu-Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Pokaż więcej
Akceptuje
Sklep APS Kalibracja APS
Kalibracja
Skip to content