ISTOTNA UMOWA

Zarząd AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. informuje o zawarciu umowy z ELEKTROCIEPŁOWNIĄ BIAŁYSTOK S.A. w dniu 21.10.2009 na realizację zadania:

Świadczenie usług w zakresie usuwania usterek i awarii oraz wykonywanie prac konserwacyjnych w zakresie obwodów zabezpieczeniowych i sterowań elektrycznych oraz AKPiA dla zapewnienia prawidłowego i bezpostojowego funkcjonowania urządzeń wytwórczych i pomocniczych w ECB S.A.

Termin wykonania umowy: od 01.01.2010 do 31.12.2012.
Wartość umowy: wynikowa – w zależności od otrzymanych zleceń od zamawiającego (niemożliwe do przewidzenia zdarzenia usterkowe i awaryjne ).

Zdaniem Zarządu APS S.A. jest to znacząca dla firmy umowa zobowiązująca spółkę przez okres 3 lat do spełniania niezwykle wysokich wymagań kluczowego klienta.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. „Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu”.

Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Pokaż więcej
Akceptuje
Sklep APS Kalibracja APS
Kalibracja
Skip to content