Sklep internetowy - APS SA

SKLEP INTERNETOWY

O FIRMIE

Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już 26 lat. Jako jeden z liderów na rynku oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej, elektryki i robotyzacji. Zapewniamy kompleksową realizację umów - od projektu po serwis, wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, specjalistyczny sprzęt, najnowocześniejsze narzędzia projektowe, programistyczne i rozwiązania technologiczne.

Ponad 25 lat na rynku
APS - Automatyka Pomiary Sterowanie 
System Certyfication - ISO 9001 

Zachowując indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, proponujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania oraz wysoką jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO. Nasza unikatowa oferta, nacechowana niepowtarzalnością, wynika z rozpoznania trendów i wyprzedzania potrzeb rynku.

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wielu uznanych firm polskich jak i zagranicznych. Oferujemy sprzedaż detaliczną oraz hurtową podzespołów i komponentów automatyki przemysłowej i elektryki.

New Connect  

Jako pierwsza podlaska spółka zadebiutowaliśmy na alternatywnym parkiecie GPW – NewConnect, adresowanym do dynamicznych, innowacyjnych spółek.

Pracownicy - APS
ul. A. Mickiewicza 95F 15-257 Białystok
tel. +48 (85)74 83 400
fax: +48 (85) 74 83 419