Sklep internetowy - APS SA

SKLEP INTERNETOWY

MEDIA O NAS

„Wdrażanie efektywnych innowacji” – to właśnie misja APS – działającego od 1993 roku na polskim rynku lidera w dziedzinie automatyki, pomiarów i sterowania. O historii firmy i działaniach, na jakich się skupia powiemy w dzisiejszym artykule.
 
 
Przybliżmy krótką historię APS
Początek lat dziewięćdziesiątych – to właśnie wówczas Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. zaczęła stawiać pierwsze kroki na rynku automatyki przemysłowej i elektryki. Formalna data utworzenia spółki to 8 październik 1993 roku. Istotnym momentem w działalności firmy było uzyskanie w 1997 roku certyfikatu ISO 9001, który świadczył o właściwej organizacji spółki.
W 2007 roku wspólnicy firmy podjęli decyzję o przekształceniu formy działalności ze Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na Spółkę Akcyjną. W efekcie podpisano akt notarialny i dokonano zmiany specyfikacji działania na Spółkę Akcyjną. Rok później, w 2008 roku przedsiębiorstwo zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Stały rozwój i nowatorska działalność, to ogromne atuty spółki, które należy podkreślić. Świadczą o tym chociażby rozbudowa hali produkcyjno – montażowej, stworzenie montowni rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych, czy powiększenie biura projektowego.
W wyniku zakupu udziałów, firma APS stała się pełnoprawnym właścicielem Zakładu Remontowo-Usługowego Instalacji i Urządzeń Elektroenergetycznych ELREM Sp. z o.o.
Od 2006 roku Spółka jest członkiem podlaskiego Klastra Obróbki Metali (KOM), posiadającego status Krajowego Klastra Kluczowego.
 
CAŁY ARTYKUŁ DOSTĘPNY NA STRONIE:

 

Trinet - rozwiązania dla Twojego biznesu

ul. A. Mickiewicza 95F 15-257 Białystok
tel. +48 (85)74 83 400
fax: +48 (85) 74 83 419