Sklep internetowy - APS SA

SKLEP INTERNETOWY

MEDIA O NAS

Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA wprowadza do obrotu nowy przemiennik częstotliwości ACS580 firmy ABB. Spółka sprawdziła urządzenie w praktyce – w swoich inwestycjach.

ACS 580 to następca najbardziej uniwersalnej i najpopularniejszej serii przemienników częstotliwości firmy ABB - ACS550. - Napęd świetnie nadaje się do wielu zastosowań w różnych gałęziach przemysłu, a jego uruchamianie i konfiguracja są niezwykle proste – mówi kierownik produktu, Jarosław Skorulski z APS SA.

Nowy falownik jest przystosowany do sterowania pompami, wentylatorami, przenośnikami, mieszadłami oraz wieloma innymi urządzeniami w różnych aplikacjach. Menu ustawień podstawowych w panelu sterowania, wraz z zaprogramowaną funkcją asystentów, znacznie przyspiesza i ułatwia uruchomienie napędu. Wszystkie istotne funkcjonalności zostały wbudowane w standardzie, co eliminuje potrzebę zakupu dodatkowego osprzętu i upraszcza dobór urządzenia. Elementy takie jak: filtr EMC, dławik "swinging choke" o zmiennej indukcyjności, interfejs magistrali komunikacyjnej oraz funkcja bezpiecznego wyłączenia momentu upraszczają dobór, montaż i obsługę napędu. Przemiennik przeznaczony jest do montażu naściennego w obudowie, w zakresie mocy od 0,75 kW do 250 kW.

 

CAŁY ARTYKUŁ DOSTĘPNY NA STRONIE:

ul. A. Mickiewicza 95F 15-257 Białystok
tel. +48 (85)74 83 400
fax: +48 (85) 74 83 419