Sklep internetowy - APS SA

SKLEP INTERNETOWY

MEDIA O NAS

Staże, praktyki, praca podczas wakacji – już jutro (24 marca) około 30 firm prezentować będzie swoją ofertę na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

O godz. 10 otwarte zostaną Targi Praktyk i Staży PB. Firmy lokalne i krajowe poszukiwać będą młodych utalentowanych współpracowników i pracowników. II Targi Praktyk i Staży adresowane są do studentów i absolwentów szkół wyższych, którzy swoją drogę zawodową chcą rozpocząć od stażu lub praktyki, ale także do osób, które poszukują oferty pracy wakacyjnej lub stałego zatrudnienia. Firmy prezentować się będą do godziny 15. Wstęp wolny.

Wsród firm pojawi się m.in. notowana na NewConnect białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA. To sposób firmy na pozyskiwanie kompetentnych kadr inżynieryjnych.

- Jak co roku zwracamy się do studentów wydziałów elektrycznego i mechanicznego z ofertą odbycia takich praktyk – mówi Małgorzata Baczewska, specjalista ds. marketingu w APS SA. – Jesteśmy otwarci - mogą to być praktyki dwutygodniowe, miesięczne jak i trzymiesięczne. Będziemy też zachęcać studentów do udziału w naszym corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową „Wygraj staż", w którym nagrodą jest trzymiesięczny płatny staż.

 

CAŁY ARTYKUŁ DOSTĘPNY NA STRONIE:

ul. A. Mickiewicza 95F 15-257 Białystok
tel. +48 (85)74 83 400
fax: +48 (85) 74 83 419